Гостьова книгаДодати повідомлення

Ім'я
Ел. пошта
Текст повідомлення
* усі поля обов'язкові для заповнення!
22/02/2014   Оксана
Подруга запропонувала подивитися щось у Вашому театрі. Стала вибирати п’єсу. Так дивно. Театр ”Сузір’я”, а так важко знайти виставу українською мовою. Цікаво, крім Франківців і Молодого є в столиці України ще хоч один такий театр, де ми б могли подивитись щось рідною мовою. Часом, мені здається, що я десь закордоном. З повагою, потенційний глядач.
12/02/2014   Вита
12/02/2014-”Совершенный Чарли”-спектакль-просто фантастика! Игра Валентина Томусяка-выше всяких похвал!!! Не отстают и Колесниченко, Циватая, Сомов и Шеховцев, но у них несколько другие роли. Хотя играют прекрасно!Постановка, режиссура, оформление, музыка-все на высоте! Как приятно писать такие отзывы о шикарных работах театра! Вы-лучшие! Браво!Браво!Браво!
07/02/2014   Лариса
Недавно посмотрела в Вашем театре потрясающий моноспектакль ”Эдит Пиаф. Рычащий воробей”. Успех спектакля - безусловно, заслуга актрисы Елены Дудич. Ее игра, пластика, эмоциональное наполнение образа великой певицы были настолько убедительны, что я реально видела и маленькую девочку, и юную мать, и страдающую от горя женщину. Актриса своей игрой при минимальной сценографии создала не только образ, но и атмосферу того времени. Я много читала о Пиаф, смотрела и много спектаклей. Игра Елены Дудич - полное попадание в образ. Спасибо большое Большой Актрисе!
02/02/2014   Віта
зо січня 2014 року мала чудову нагоду доторкнутися до ”Прекрасного звіра у серці”. Це неперевершено!Починаючи з гри на фортепіано молодого музиканта, його довершене виконання дуже ліричних,та й грайливих мелодій, і закінчуючи оваціями виконавцю.Євген Нищук-супер! Відчувається школа, майстерність, акторський стержень-все на 5 з +. Але цей спектакль був би зовсім іншим без ”золотих” рук Олексія Кужельного, без прекрасного музикального формлення, без хореографічного вирішення. Все разом складає настільки гармонійний образ, що під впливом спектаклю я перебуваю вже декілька днів. Порадила всім своїм друзям!А театру-процвітання, успіхів та нових знахідок, вони обов`язково будуть під керівництвом такого Майстра!
20/01/2014   Татьяна
Очень разочаровал спектакль ”Цветаева и Пастернак”. И режиссерское видение и игра актеров. Высокая история любви двух гениев, соединения двух Душ на немыслимой для простых смертных высоте превратилась в ломания истерички и неуравновешенного меланхолика с налетом эротизма.
Грустно и жалко времени.
31/12/2013   Мар'яна
29/12/13 відвідала вперше цей храм мистецтва і гармонії... Ось уже другий день не можу повернутись у реальність після хореодрами ”Прекрасний звір у серці”. Глибоко, тонко, щиро...Ради таких моментів і варто жити. За це віддаю найдорожче - душу
29/12/2013   Оксана Б
Дуже б не хотілося таке писати, проте від ”Занози” лишилось одне розчарування - від акторів до декорацій. Натягнуто, нещиро. На жаль :(
Браво!Браво!Браво!И к черту банальности!-99 и 3/4??? Никто мне не запретит хвататься за четвертушку!И я говорю Браво!Безукоризненно!Нет ни одного лишнего движения, лишнего слова. Верю.
28/11/2013   Жанна
Сегодня были с сыном на премьере «Прекрасный зверь в сердце». Работать в жанре поэтического моноспектакля сложно даже очень талантливому актеру, так как жанр требует предельной честности по отношению и к материалу, и к зрителю. То, как работал Евгений Нищук, заслуживает искреннего восхищения его большим талантом и щедрым трудолюбием. Вот уж поистине жил поэтическим словом, дышал им! Спасибо за то, что донес Винграновского до сердца моего сына. Спасибо за островок подлинной жизни большой души. Такими душами и созидается родина. Режиссура и сценография от Алексея Кужельного убедительна, как никогда. Здорово, когда материал попадает в нужные руки. В наше время поверхностных контактов и мимолетных впечатлений немногие берутся ставить поэзию. Спасибо, Алексей Павлович, что вы беретесь, да еще делаете это так виртуозно! Спасибо за то, что сохраняете прекрасного зверя в своем сердце, и нам помогаете сохранить! Терапия театром – редкое явление, а этот спектакль исцеляет душу.
27/11/2013   Оля
Тільки повернулася з театру - і просто не можу тримати це в собі) СЬогодні дивилася виставу ”Прекрасний звір у серці”, у виконанні надзвичайно талановитого актора, Євгена Нищука.
Вистава пройшла на одному подиху, за який встигла відчути крик душі, усміхнутися по-дитячому та щиро пустити сльозу разом з актором, який не просто майстерно виконував вірші М. Вінграновського, у поєднанні з чудовою хореографією, він проживав їх на сцені. Дякую, Євгене! Коли Ви граєте, здається, що граєте для кожного глядача особисто... Дякую, що дозволяєте глядачеві пережити з Вами емоції, які не кожен може дозволити собі пережити в реальному житті!
Для мене похід у ”Сузіря” - це Свято, Терапія і кожен раз Окрилення)))
Окрема подяка Олексію Кужельному за чудові та кожного разу несхожі одна на іншу постановки! Сьогодні, у вишиванці, Ви були особливо елегантні)
”Сузіря”, ДЯКУЮ!
11/11/2013   Лидия
Посмотрела ”Самотню леді” и не могу отделаться от отрицательных эмоций. Спектакля, сюжета просто не видно, одна мишура. Я понимаю, что Ксения Николаева заслуженная артистка, но в спектакле ее слишком много, она не живет в роли, а просто играет и любуется собой. Очень понравились молодые артисты Игорь Антонов и Вера Зиневич. Это первый спектакль в театре, который не буду рекомендовать друзьям.
09/11/2013   Елена
Очень понравился новый спектакль ”Огни” по Чехову, даже не ожидала, что возможно воспринимать Чехова на украинском языке.
Начало было не очень понятным, но постепенно происходит развитие действия и действительно очень приятно становится наблюдать.
Здесь есть всё - и смех, и слёзы, комизм и цинизм, сочувствие и возмездие - огромное спасибо актёрам, которые так выкладываются на сцене!
Также одним из любимых спектаклей является ”Совершенный Чарли” - нежно, трогательно до слёз, просто надо один раз увидеть
02/11/2013   Светлана
два дня назад посмотрела ”Кроткую”... попала на спектакль случайно... если бы заранее знала, кто автор, думаю, что не пошла бы... сейчас у меня непростой период в жизни и ”утяжелять” его Достоевским вряд ли разумно... но то, что увидела, потрясло... к сожалению, не знаю, кто занят в спектакле... и здесь нигде не нашла фамилий исполнителей... но очень-очень захотела поделиться эмоциями и передать свое восхищение и благодарность актерам : полтора часа держать зал в напряжении... ни одной фальшивой ноты... ни грамма ”актерства”... вывернутая наизнанку душа (и моя тоже)... глаза, которые до сих пор стоят перед глазами (сорри за тавтологию)... очень пожалела, что не взяла цветы и кроме слова ”браво!” ничем не могла поблагодарить Актеров...
уже не первый раз убеждаюсь, что молодежь в моем любимом театре часто интереснее и талантливее ”заслуженных”...
СПАСИБО всем, кто делал спектакль!
01/11/2013   Анна
”Кротка” по повести Достоевского, это глубоко потрясающий спектакль!
Гениальность великого писателя, умноженная на талантливую постановку и невероятно искреннюю и настоящую игру актеров - это 100% Шедевр!!!!!
Очень рекомендую!
Большое СПАСИБО ”Сузирья” !
29/10/2013   Юлія
Вчора дивились виставу ”Довершений Чарлі”-вистава неймовірна.Дуже гарно та щиро грали герої.Вистава заставляє замислитися глибоко над сенсом життям.Творчої вам наснаги та вдячного глядача.Дякуємо, за те що ви є!!!!
28/10/2013   Марина
Вчора були на виставі ”Холостяки і холостячки”. Супер! Браво акторам та режисеру! Я так насміялася, розчинилася в цій атмосфері, що зовсім забулася в часі. Було дуже класно і професійно. Дякую!
28/10/2013   Елена
Посмотрела ”Совершенный Чарли” - говорить после не могла, так захлестывали эмоции и впечатления от увиденного! Невероятно сильно сыграно! Спасибо!
До этого потряс ”Разговор, которого не было”, но и все увиденные спектакли также великолепны!!!
24/10/2013   Анна
Браво ”Сузіря”! Ви щоразу дивуєте новими вишуканими премєрами!
Рекомендую всім всім виставу ”Рычащий воробей”!
Життя легендарної, неперевершеної Едіт Піаф розкрилося відтінками почуттів і трагедій співачки!
Моно вистава, але яка ж моно вистава!!!
Повітря у залі просто електризувалося від нервів, які переживала актриса, які переживала велика Едіт!!!
Щиро, щиро, щиро ДЯКУЮ)))
24/10/2013   Анна
Перечитала відгуки.. І якось засмутилася від того, що рідний серцю театр, затишний і завжди такий привітний беззахисно піддається нападкам невдоволених чимось гостей..
Дозвольте відповісти тим, хто прийшов у шортах і йому зробили зауваження,тим кого хвилюють стільчики без номерів у залі, тим, хто не зрозумів філософських і інтелектуальних вистав і лишився розчарований..
Те, що ви купили квиточка, не дає вам права бути верховним суддею!)))
Будь ласка, шановні, зменшіть свою егоцентричність! Ви - не центр Всесвіту)))
Театр дає Вам можливість стати кращими, то ж ставайте кращими! Від зовнішнього вигляду до манер, ставайте кращими, шановні!
Якщо ви заходите в залу останнім, але потай ненавидите тих, хто сидить на першому ряду, то чи проявляєте ви ту аристократичність, про яку так часто говорить в підводках до вистав Олексій Кужельний? Щось сумнівно мені.. Будьте аристократами і внутрішньо і ззовні!
Якщо ви прийшли у шортах, а вам цілком справедливо відмовили, то наступного разу просто одягніть штани))) Хто втратив більше? Театр, який і не помітив, що вас не було, чи Ви, який не побачив виставу і не відкрив для себе щось нове..?
Чогось мені здається, що точно не Театр, а саме Ви, вельмишановний гаваєць)))) Дивно, що ви не написали в коментарях, що вам, наприклад, не дозволили їсти поп-корн в залі, це б довершило ваш образ, віп клієнта)))

Будьмо вдячними, друзі)))
Того за що можна подякувати, в мільйон разів більше незручностей, які десь колись індивідуально трапляються)))

Менше претензій, шановні, менше претензій =)

11/10/2013   Самборська Ю.
Шановний, ДАНИЛ!

Я не є ані працівником театру, ані акторкою. Прочитала Ваш обурений відгук і хочу Вам сказати наступне.
Якби я була на тій виставі, коли Вам зробили зауважання щодо одягу, то мінімум - мені неприємно було б знаходитися з Вами в одному залі.
Більше мінімуму - я б також зробила Вам зауваження.

Майте повагу до себе, насамперед, тому до театру вдягайтесь відповідно.