Гостьова книгаДодати повідомлення

Ім'я
Ел. пошта
Текст повідомлення
* усі поля обов'язкові для заповнення!
13/03/2012   Алевтина
Квитки без вказаного місця - це ТЕСТ на глядача!
09/03/2012   дмитро
На 8 березня вирішили піти на виставу, так би мовити - в святковий день на святкову подію. Заздалегіть замовили квитки, прийшли за пів-години до початку вистави. В маленькому вестибюлі почали набиватися люди, але далі нікого не пропускали і лише за пятнадцять хвилин дозволили піднятися на другий поверх. Вхід до зали (камінна зала)відкрили в десять хвилин на восьму і почали неорганізовано запускати людей. Сам, так би мовити партер знаходився на високому хиткому помості і дехто з глядачів навіть падав намагаючись на нього видертись. Далі - більше, виявилося, що місць не вистачає, тому на проходах стояли жорсткі,розкладні стільці. Крім того, що на них було дуже не зручно сидіти, то й ще абсолютно не було видно крихітної сцени. Довелося здати квитки і забрати гроші. Але вечір і святковий настрій був зіпсований.Ось так, бажаючи подивитись прем”єру, побачили хамське відношення до глядачів з боку адміністрації театру. А її директору хотілось би сказати: ”Шановний, оскільки Ви знаходитесь в будинку, що належить до історичної і культурної спадщини нашого міста, то хоча б намагайтесь дотягнутися до того рівня культури, що була притаманна його власникам”.
05/03/2012   Жанна
Ви ще не бачили ”Момент кохання”? Ви багато втратили... Моновистава - один із найскладніших жанрів, і саме у ньому ще раз підтвердився професіоналізм і безмежна закоханість Євгена Нищука у свою роботу. Дія відбувалася на камерній сцені, що мені дуже сподобалося. Запам`ятався момент монологу, коли Євген щось говорив-говорив, а потім глянув на мене, але ні, він не бачив мене!.. Саме тоді я побачила той вогонь у його очах... Як він закоханий у свою справу!.. Здавалося, він не помічав нікого, жив в іншому світі, який же сам і створив. У цьму, мені здається, і є його геніальність...
28/02/2012   Марія
Учора була на ”Украденому щасті”, то вийшла вся заплакана.
А сьогодні зловила ”Момент кохання”... Дуже сподобався саундтрек. Скажіть, будь ласка, окрім ”Кому вниз”, ”Океану Ельзи”, ”Васі Клаб” та музики Романа Гриньківа чиї ще були пісні/композиції? Якщо напишете на пошту чи відпишете сюди, буду дуже вдячна.
24/02/2012   Євгенія
Дивилися виставу ”Мне тесно в имени своем”. Сподобалося, як грав Євген Нищук, хоча місцями перегравав і був дещо пафосним. Але мені здається, що Лариса Трояновська не дуже підходить на цю роль. Не схожа вона на буремну і рвучку балерину. Вона схожа на маму, домогосподарку, домашню випещену жінку. І це дуже дисонує з Єсенінім, який був гуляка, хуліган, душа компанії, молодий гарячий чоловік. Дивлячись на героїню Лариси, ніколи не подумаєш, що вона взагалі може бути балериною.
20/02/2012   Татьяна
Здравствуйте! Были у вас на спектакле Золушка с детьми. Хочу вам сказать огромное спасибо и от своего имени и от имени детей- все получили огромное удовольствие и взрослые и дети. Процветания вам и крепкого здоровья. Спасибо за ваш труд
18/02/2012   Алла
14 лютого, ”Все про кохання”, Олександр Олесь, авторська ідея і постановка Олексія Кужельного - все це разом визначило наш з друзями вибір на чергову зустріч з театром, духовним світом, одним словом - із ”Сузірям”.
Натхненні передмовою самого маестро, Олексія Павловича, завмерли в очікуванні швидко прочитати оригінальний текст пєси. А перша частина дійства, як на мене, поставила акценти та враз захопила у вир небуденного. Наступні інтерпретації людського високопочуття та взаємовідносин ”він - вона” насичують клітини глядача не тільки суто театральними засобами, а передовсім художньо-мистецькими. Вся палітра діє на наше сприймання: тиша – слово – анімація – пантоміма – рухи – танець – двобій – злиття та єднання – портрети – пісня кохання...
Після деяких вагань наважуся відкрити і власні відчуття. Мене розбурхало са́ме активне дійство, я немовби з героями консонувала на одній хвилі. А потім раптом розтурбувалася через войовничість, двобій такої чарівної пари.
Все ж, такі тексти, мабуть, будуть невиразними в намаганні передати отриману гамму почуттів… Додам лише, що навіть лаконічне ”Зачепило…” з вуст наймолодшого з нашого гурту дещо, або й багато чого важить.
Велике спасибі режисерові за відкриття творчості Олександра Олеся. Нове для нас, хоча і не зовсім просте словотворення, така українська мова викликає не тільки повагу до автора – нашого земляка, а й дає нам підстави пишатися культурним надбанням.
А ще особлива (колективна) наша вдячність творцям за ”Цілуй її, цілуй”. Ми пошепки закликали не припиняти звучання чарівних звуків і наповнили ними свої серця.
27/01/2012   Мария
Сьогодні була на виставі ”Депо Північне”. Була вражена грою акторів. Дуже сильно. Дуже. Під кінець ледве стримувала сльози. Молодці!
24/01/2012   Татьяна
Сергей Ростиславович, самый лучший!
19/01/2012   Дарія
Вистава про кохання Єсеніна та Айседори Дункан - божествена!Рекомендую.
Отримала істинну насолоду.
Актори палають на сцені, живуть!)
Дякую!
09/01/2012   Сириона
Добрый вечер. Была в Киеве в гостях, попала в Сузiря на ”Случайное танго”, впечатлений море. И атмосфера понравилась, и приём тёплый. Таких театров немного, я очень рада, что попала туда.

Отзыв о спектакле в моём блоге: http://oire.org/windnotes/entry/8510/
04/01/2012   Виктория
Очень рекомендовали этот театр. Поэтому, конечно же, решила пойти. Очень тёплый и радушный приём: приятный администратор, в одном из залов музыкальное сопровождение, перед спектаклем очень забавный, но в то же время культурный экскурс по театру. На первых парах добились моего расположения.
Смотрела ”Довершений Рарли”. Затянули спекткль до невообразимого! Ушла бы раньше, но не было возможности выйти из зрительного зала. Главная проблема не раскрыта до конца, она только затронута и разбавлена совершенно ненужными шутками и отвлечениями на второплановых героев. Зачем?! Вы хотели показать трагедию человеческих амбиций и стремление узнать неположенное? Ну, так в чём дело? А игра В. Шеховцова оставляет желать лучшего.Ему не удалось понять специфику серьёзного врача-- получилось очень недостоверно.
Просто боюсь посетить любой другой спектакль в этом театре. Обидно.
28/12/2011   Катерина
Сегодня была на мелодраме ”Довершений Чарлі”, очень понравилось. Особенно когда сидишь в первом ряду, такое ощущение что это все на самом деле, и это не сцена, а настоящая комната больницы. Огромнейшое спасибо режисеру Льву Сомову за великолепно поставленный спектакль. Признаюсь, тронута до глубины души как самой постановкой, так и ее идеей. Отдельная благодарность актеру Валентину Томусяку за прекрасно сыгранную роль, затронуло до слез. Спасибо театру за то, что предоставляете вниманию зрителей такие шедевры!
20/12/2011   Тетяна
Добрый день!

Почему в репертуаре уже жавно не наблюдается таких спектаклей, как ”В кругу любви”, ”Будьте как дома”?
20/12/2011   Татьяна
Такой замечательный театр! Но очень хотелось бы видеть больше спектаклей для детей и подростков. Как раз когда детей нужно приобщать всерьез к искусству вообще, и театру в частности, (начиная с 10-11 лет), оказывается что для них делается очень мало спектаклей! 12-летнему мальчику Золушка уже давно не интересна, а до Пастернака и Цветаевой ему еще далеко. И так во всех театрах -- подростки и старшие дети полностью выпадают из обоймы. Пожалуйста, обатите внимание на эту аудиторию -- вы ей очень нужны! Спасибо.
Чудесный театр, очень интеллигентный. Хотелось бы видеть в Вашей постановке произведения как модных современных писателей, к примеру Пелевина и Веллера, так и забытую классику, например Чапека.
07/12/2011   igori
Сегодня был на моно-спектакле ”Маргарита”по Булгакову,чудесный спектакль!отдельное спасибо Валентине Ищенко ,за гениальное исполнение.Люблю Ваш театр!!!
24/11/2011   Даша
ДА Алина я согласна с тобой!!
Станислав Мельник очень классный))
Очень красивый,талантлив)))!!
Так держать!
21/11/2011   Алина
Самый лучший Стас Мельник
27/10/2011   Слава
Вчера была на спектакле ”Cовершенный Чарли”.
Это потрясающий, очень глубокий, эмоционально
встряхивающий спектакль. Любые слова кажутся недостаточно выразительными, чтобы передать всю
глубину переживаний и чувств, возникающих во время просмотра спектакля. Огромное спасибо режиссеру Сомову за прекрасную постановку. Игра всех актеров великолепна. А эмоциональные перевоплощения характера главного героя в исполнении Валентина Томусяк вызывают восторг и потрясение. Огромное спасибо и низкий поклон всем актерам за колоссальную самоотдачу, мастерство и талант. Берегите себя, ведь Вы дарите
зрителям счастье прикосновения к таланту.