Гостьова книгаДодати повідомлення

Ім'я
Ел. пошта
Текст повідомлення
* усі поля обов'язкові для заповнення!
04/02/2011   Елена
Спасибо огромное за превосходные спектакли! ”Совершенный Чарли” просто безупречная игра актеров и точная постановка. Эмоции после просмотра переполняют настолько, что еще несколько дней пребываешь под в впечатлениями!!!
13/01/2011   Олена
Дозвольте висловити Вам свою повагу і шанування, колектив театру Сузір’я!
Надзвичайна атмосфера, чудові актори, дуже цікаві вистави!
Щойно були на виставі «Довершений Чарлі». У мене тремтіли руки.
Здоров‘я Вам і наснаги!
З повагою, Олена і Євген
12/01/2011   TSIBYKO
Чудовий театр, справжня царина для єстетів.
12/01/2011   Людмила
Чудовий театр! Особлива атмосфера. Дуже гарний інтер*єр, оздоблення холу, величезні дзеркала і ці просто незабутні картини! Все гарно. ”Оскар Богу”, ”Жінка в пісках” - просто супер. І хоча Оскар під час читання книги малювався в мене в голові зовсім інакшим, просто неперевершена, неймовірна гра Валерії Чайковської брала за душу.
”Жінка в пісках” - філософсько, глибоко, ще й весело завдяки Сергію Мельнику. Єдиний мінус театру, як на мене, все таки відсутність нумерації місць, хоча й розумію, що це такий формат, ”домашній”. ”Сузір*я” раджу всім і збираюсь ще прийти сама! =)
29/12/2010   Ніна
Дуже любила і люблю Ваш театр, вважаю його чи не найкращим в Києві.Але вчора побували на ”все про кохання”.Такого я не те що давно не бачила, а не бачила ніколи в своєму житті.Це просто жах.Розчарована повністю.Найбільш шкода, що запросила друзів,що приїхали на декілька днів до Києва з іншої країни.Думаю,людям ще нескоро захочеться відвідати театр.
30/11/2010   Алена
Прочитала відгуки. Спочатку зявилось бажання найближчим же часом прийти до такого чудового театру. Але місця без нумерації... Якось незрозуміло. Це такий, вибачте, дурний жарт чи просто неповага до глядача? Уявила, як зі своїм молодим чоловіком будемо тиснутись до зали)), щоб зайняти містечко покраще. Хтось написав, що гарно видно з усіх місць, а хтось, що з останніх місць прийдеться підводитись, щоб побачити гру акторів. У мене не 100% зір. Чи можна вирішити цю проблему з місцями, щоб йти до театру і не грати у дурну лотерею?
Замечательный театр, теплый прием, аристократическая обстановка, удобные кресла, большое зеркало, запах кофе...
09/11/2010   Елена
Была вчера на спектакле ”Довершений чарли”, это просто безумно шикарная игра актеров. Вышла с театра с дрожью в теле,насколько прожгли эиоции.В.Томусяк просто безупречен, я удивляюсь почему так мало главных ролей ему отдают в театре на Липках.Он насколько правдиво передает эмоции и переживает лично каждую свою роль. Спасибо Вам за этот спектакль.
P.S. На счет организации, я не соглашусь с многими кто оставляет негативный коментарий. Не забывайте, что зал маленький и с любого места Вы можете видеть без помех(сама лично бываю на разных местах и довольно часто).Кто был в больших театрах те знают, что можно еще видеть игру актеров в первых 8 рядов, дальше уже нмного хуже восприятие и билеты стоят не меньше 70 грн.Поэтому наслаждайтесь театром ”Сузирья” и рекомендуйте знакомым.
26/09/2010   Роман
Был на ”Совешенном Чарли”! Безумно понравилось!!! хотелось бы узнать что за музыка?)))
26/09/2010   Таня
Була на виставі ”Оскар - богу”. В мене просто нема слів. Це геніальна гра акторів, чудова постановка. Під кінець вистави половина глядачів шморгали носом - настільки повірили акторам, їх грі. Одне слово - рекомендую 1000 разів.
20/09/2010   Алена
Здравствуйте! Давным-давно смотрела в театре спектакль ”Письмо незнакомки” по С.Цвейгу... Был ли такой в Вашем репертуаре, если да, то когда планируете его показывать снова? Уж очень хочется сводить на этот спектакль знакомых... Одно из любимых произведений...
08/09/2010   Алла
добрий день! давно з великим нетерпінням чекаємо на виставу ”Будьте, як вдома”. маємо надію, що в найближчий час вона увійде до розкладу вистав! гарного всім настрою!
01/09/2010   Олександр
Доброго дня!
Дуже хочеться,щоб в афіші зявилася вистава ”Синій птах”. З нетерпінням чекаємо:)
щодо ритуалів перед виставою-це ж чудово в гарній обстановці отримати шматочок чудової музики, помріяти, знову почути в новій обробці історію театру. це - справжня романтика.а кому не подобається, можна розрахувати час і прийти якраз на саму виставу :)
18/07/2010   Алла
Вельмишановні добродії! щиросердна дяка за виставу ”Довершений Чарлі”. режисерові Льву Сомову, кожному з пяти акторів, особливо чарівним п.Олені Колісніченко і п.Юлії Цивата, а понад усе уклінно - п.Валентинові Томусяку.
шановні режисери! запрошуйте талановитого актора Валентина Томусяка на серйозні ролі! (... смайлик і натяк на рідний театр ...)
особисто для мене, шанувальника камерного театру, цей спектакль є найсильнішим. він не тільки є сторінкою у пізнанні всесвіту, виховує людину, пробуджує глибинні почуття, а цілком захоплює, й актори ”тут і тепер” підживлюють мене життєдайною енергією та спонукають на нову творчість.
є мистецькі твори, які хочеться переглядати (художні полотна, фото, фільми)або перечитувати (вірші, проза) ще і ще. донині я мала у цій царині і декілька вистав (Оскар - Богу, Сміх лангусти та ін. в театрі Колесо). тепер я знаю, що в Сузірї є ще ”Довершений Чарлі”, на зустріч з яким я вже очікую.
Дякую за виставу ”Довершений Чарлі”!!Неперевершенні відчуття та ємоції!!Чудова,чесна гра акторів(на жаль це не часто можна зустріти на сцені сьогоднішніх театрів)!!Особливе спасибі режисеру Л.Сомову,який створив цю виставу!!:)
P.S.Кожного разу,коли приїзжаю з радісттю відвідую Ваш театр!!Який радує своїми талановитими виставами!!:)
10/06/2010   Микола
Щиро дякую за виставу ”Момент Кохання” просто неймовірно класно!!!

Також сподобалася передмова до початку вистави та музика. Обов”язково відвідаю Ваш театр ще!
09/06/2010   Едуард
Доброго дня!
Намагаюся відвідувати всі Ваші прем”єри. Не все сприймаю, але в основному враження позитивні. Вчора був на виставі ”Момент кохання”. Давно не бачив такої сильної постановки. Але над технічним забезпечення вистави потрібно ще попрацювати. Хочу завтра сходити на ”Депо північне”. І, звичайно ж, чекатиму нових прем”єр.
20/05/2010   Алла
якщо це портал, то є нагода подискутувати.
не згодна з п.Іриною (авторка попереднього тексту). як на мене, шарм вітальних заходів Сузіря не в заорганізованості (сядьте в рядочки на стілечки і слухайте промови), а у вільному виборі того, що нам пропонують митці: і музика лунає, і різні музичні інструменти, віртуозні акомпаніатори ..., а водночас розглядаємо художні твори та й автентичні артефакти майстерні або ж наповнюємося духовністю споглядачи довкола, відпочиваючи у кріслах.
як на мене, розповідь (най і коротесенька)про театр, історію будинку та культуру вельмишановного п.Олексія є найкращою! (вибачайте вже всі інші). можливо, це особисте - я з приємністю десятки разів слухала п.Олексія Кужельного і з натхненням чекаю нової зустрічі у вітальнях, пишаюся, що була така нагода. але коли п.Олексій нас не зачаровує, то ніби ”культурна програма” для мене не виконана, не вистачає тієї особливої родзинки, що в інших камерних театрах ”не подають”. то ж варто згадати, що оповідач є Народним артистом, тому всі бесіди з глядачами є неповторними і цікавими. розуміємо, що щодня, на кожну виставу виходити до глядачів не завжди вдається, але такі традиції варто зберігати.
щодо того, як всі заходять до зали і розташовуються у кріслах: то давайте ми - глядачі - не поспіхом, без суєти, з приємністю і посмішкою про-пус-ка-ти один одного вперед. адже ми всі знаємо, що місця для нас, усіх глядачів, є, їх достатньо.
бажаємо акторам і режисерам наснаги, щоб дарувати нам високе мистецтво. ми (я пишу не тільки від свого імені, а й від моїх друзів, багаточисельних шанувальників театру) Вам вдячні!
15/05/2010   Ирина
Спасибо за спектакль ”Совершенный Чарли” отличная игра актеров - но уважаемые организаторы - подумайте о должной организации театра - замечательно музыкальное приветствие пианиста - но потом толкучка у входа - и задержка начала спектакля - и если вы хотите рассказать об истории создания театра - может быть это лучше сделать когда публика уже сидит в зале и с вниманием будет это слушать - пожалуйста измените организационные моменты - ведь это так просто - а то такая великолепная игра - и такая плохая организация до спектакля - успехов!
с уважением
12/04/2010   Алла
Вельмишановне панство!
щаслива, що є Сузіря! бажаю п.Олексію, п.Сергію, всім акторам і співробітникам театру бути щасливими (здоровими, сильними та наповненими усіма-усіма приємностями)!
коли буде афіша на травень? дуже чекаємо.
коли зможемо переглянути ”КОЛИ кінь непритомніє”, ”Приховане кохання”, ”Самотня леді”?
висловлюю захоплення створеним сайтом, концепція якого чудова, оригінальна, якість поступово вдосконалюється. ми з терпінням і розумінням чекаємо на покращення. гарно зроблені сторінки про вистави, якісно подано фото. і, перепрошую, зауваження-поради-пропозиції (маю не нахабство, а з великої любові до театру бажаємо мати відповідний до тієї ж якості інформаційний ресурс; також і маю досвід адміністрування сайтів):
- незрозумілою є посилання ”© Сузіря” внизу сторінки, погано працює, але, мабуть Ви прагнули зробити не посилання, а інше;
треба звязати 2 сторінки підменю у меню ”Про нас”, якщо заходимо на одну з них, то інша зникає;
- горизонтальне меню потребує кращого вигляду.
успіхів і найкращі побажання!