Гостьова книгаДодати повідомлення

Ім'я
Ел. пошта
Текст повідомлення
* усі поля обов'язкові для заповнення!
07/03/2011   Олег
4 березня 2011. ”В барабанном переулке”. Булат Окуджава безумовно велетень! Поезія, картинки життя, філософія, гумор - все є. Мініатюрний театр посеред міста, серед отих кафешек, посольств, крамниць вимкнув з сьогодення і підніс нас за хмари. Все так просто - зайти з Ярвалу в ХРАМ СУЗІРЯ, зайняти місце і розкрити рота від здивування! Невже так можна грати, співати, рухатись? Майже пуста сцена, але ми то в залізничному буфеті, то в купе, то ледь не на арені цирку... Завдяки блискучій грі акторів! ТАК співати, ТАК змінюватися щохвилини, щосекунди! БРАВО неймовірній актрисі! Не залишало відчуття, що на сцені двадцятирічна дівчина з дзвінким голосом, тендітною поставою й чарівною усмішкою!!! Партнер теж і виглядав, і грав, і співав, і зник у кудись... пречудово! Ми з дружиною вийшли онімілі! Дійсно майстерне перевтілення і гра на рівні підсвідомості! Як вам це вдається, шановні Ірино і Сергіє? (задіяні актори Ірина Калашнікова та Сергій Мельник) Знімаю капелюха, схиляю голову, стаю на коліно перед вашим талантом. Глядачі повинні приходити на ваші дійства з квітами, але наша провінційність, наша суєтність... одним словом, пробачте! Ганяємося за усілякими безруковими-хабенськими...а своїх не цінуємо. Прикро. Ще раз дякую театру, режисеру і акторам! Добре що ви є!!!
Дуже привітний прийом та гарна енергетика театру. Сьогодні я відвідала моноспектакль ”Анна Ахматова. Одиночество”. Сильно, ніжно, красиво, хвилююче та трагічно водночас.
ДякуЮ за позитивні емоції.
22/02/2011   Тетяна
Замечательный театр. Очень теплая домашняя атмосфера. Не стоит критиковать организацию. Нужно настроиться на определённую волну , а не думать о том, как бы занять место. Видно хорошо, где бы вы не сели. Важно, на самом деле, совсем не это..
”Совершенный Чарли” спектакль на 5+. Всем советую в обязательном порядке.
04/02/2011   Елена
Спасибо огромное за превосходные спектакли! ”Совершенный Чарли” просто безупречная игра актеров и точная постановка. Эмоции после просмотра переполняют настолько, что еще несколько дней пребываешь под в впечатлениями!!!
13/01/2011   Олена
Дозвольте висловити Вам свою повагу і шанування, колектив театру Сузір’я!
Надзвичайна атмосфера, чудові актори, дуже цікаві вистави!
Щойно були на виставі «Довершений Чарлі». У мене тремтіли руки.
Здоров‘я Вам і наснаги!
З повагою, Олена і Євген
12/01/2011   TSIBYKO
Чудовий театр, справжня царина для єстетів.
12/01/2011   Людмила
Чудовий театр! Особлива атмосфера. Дуже гарний інтер*єр, оздоблення холу, величезні дзеркала і ці просто незабутні картини! Все гарно. ”Оскар Богу”, ”Жінка в пісках” - просто супер. І хоча Оскар під час читання книги малювався в мене в голові зовсім інакшим, просто неперевершена, неймовірна гра Валерії Чайковської брала за душу.
”Жінка в пісках” - філософсько, глибоко, ще й весело завдяки Сергію Мельнику. Єдиний мінус театру, як на мене, все таки відсутність нумерації місць, хоча й розумію, що це такий формат, ”домашній”. ”Сузір*я” раджу всім і збираюсь ще прийти сама! =)
29/12/2010   Ніна
Дуже любила і люблю Ваш театр, вважаю його чи не найкращим в Києві.Але вчора побували на ”все про кохання”.Такого я не те що давно не бачила, а не бачила ніколи в своєму житті.Це просто жах.Розчарована повністю.Найбільш шкода, що запросила друзів,що приїхали на декілька днів до Києва з іншої країни.Думаю,людям ще нескоро захочеться відвідати театр.
30/11/2010   Алена
Прочитала відгуки. Спочатку зявилось бажання найближчим же часом прийти до такого чудового театру. Але місця без нумерації... Якось незрозуміло. Це такий, вибачте, дурний жарт чи просто неповага до глядача? Уявила, як зі своїм молодим чоловіком будемо тиснутись до зали)), щоб зайняти містечко покраще. Хтось написав, що гарно видно з усіх місць, а хтось, що з останніх місць прийдеться підводитись, щоб побачити гру акторів. У мене не 100% зір. Чи можна вирішити цю проблему з місцями, щоб йти до театру і не грати у дурну лотерею?
Замечательный театр, теплый прием, аристократическая обстановка, удобные кресла, большое зеркало, запах кофе...
09/11/2010   Елена
Была вчера на спектакле ”Довершений чарли”, это просто безумно шикарная игра актеров. Вышла с театра с дрожью в теле,насколько прожгли эиоции.В.Томусяк просто безупречен, я удивляюсь почему так мало главных ролей ему отдают в театре на Липках.Он насколько правдиво передает эмоции и переживает лично каждую свою роль. Спасибо Вам за этот спектакль.
P.S. На счет организации, я не соглашусь с многими кто оставляет негативный коментарий. Не забывайте, что зал маленький и с любого места Вы можете видеть без помех(сама лично бываю на разных местах и довольно часто).Кто был в больших театрах те знают, что можно еще видеть игру актеров в первых 8 рядов, дальше уже нмного хуже восприятие и билеты стоят не меньше 70 грн.Поэтому наслаждайтесь театром ”Сузирья” и рекомендуйте знакомым.
26/09/2010   Роман
Был на ”Совешенном Чарли”! Безумно понравилось!!! хотелось бы узнать что за музыка?)))
26/09/2010   Таня
Була на виставі ”Оскар - богу”. В мене просто нема слів. Це геніальна гра акторів, чудова постановка. Під кінець вистави половина глядачів шморгали носом - настільки повірили акторам, їх грі. Одне слово - рекомендую 1000 разів.
20/09/2010   Алена
Здравствуйте! Давным-давно смотрела в театре спектакль ”Письмо незнакомки” по С.Цвейгу... Был ли такой в Вашем репертуаре, если да, то когда планируете его показывать снова? Уж очень хочется сводить на этот спектакль знакомых... Одно из любимых произведений...
08/09/2010   Алла
добрий день! давно з великим нетерпінням чекаємо на виставу ”Будьте, як вдома”. маємо надію, що в найближчий час вона увійде до розкладу вистав! гарного всім настрою!
01/09/2010   Олександр
Доброго дня!
Дуже хочеться,щоб в афіші зявилася вистава ”Синій птах”. З нетерпінням чекаємо:)
щодо ритуалів перед виставою-це ж чудово в гарній обстановці отримати шматочок чудової музики, помріяти, знову почути в новій обробці історію театру. це - справжня романтика.а кому не подобається, можна розрахувати час і прийти якраз на саму виставу :)
18/07/2010   Алла
Вельмишановні добродії! щиросердна дяка за виставу ”Довершений Чарлі”. режисерові Льву Сомову, кожному з пяти акторів, особливо чарівним п.Олені Колісніченко і п.Юлії Цивата, а понад усе уклінно - п.Валентинові Томусяку.
шановні режисери! запрошуйте талановитого актора Валентина Томусяка на серйозні ролі! (... смайлик і натяк на рідний театр ...)
особисто для мене, шанувальника камерного театру, цей спектакль є найсильнішим. він не тільки є сторінкою у пізнанні всесвіту, виховує людину, пробуджує глибинні почуття, а цілком захоплює, й актори ”тут і тепер” підживлюють мене життєдайною енергією та спонукають на нову творчість.
є мистецькі твори, які хочеться переглядати (художні полотна, фото, фільми)або перечитувати (вірші, проза) ще і ще. донині я мала у цій царині і декілька вистав (Оскар - Богу, Сміх лангусти та ін. в театрі Колесо). тепер я знаю, що в Сузірї є ще ”Довершений Чарлі”, на зустріч з яким я вже очікую.
Дякую за виставу ”Довершений Чарлі”!!Неперевершенні відчуття та ємоції!!Чудова,чесна гра акторів(на жаль це не часто можна зустріти на сцені сьогоднішніх театрів)!!Особливе спасибі режисеру Л.Сомову,який створив цю виставу!!:)
P.S.Кожного разу,коли приїзжаю з радісттю відвідую Ваш театр!!Який радує своїми талановитими виставами!!:)
10/06/2010   Микола
Щиро дякую за виставу ”Момент Кохання” просто неймовірно класно!!!

Також сподобалася передмова до початку вистави та музика. Обов”язково відвідаю Ваш театр ще!
09/06/2010   Едуард
Доброго дня!
Намагаюся відвідувати всі Ваші прем”єри. Не все сприймаю, але в основному враження позитивні. Вчора був на виставі ”Момент кохання”. Давно не бачив такої сильної постановки. Але над технічним забезпечення вистави потрібно ще попрацювати. Хочу завтра сходити на ”Депо північне”. І, звичайно ж, чекатиму нових прем”єр.