"Червоні Імператриці Сексуальної Революції"

Мажаровська Тетяна
(лекційно-екскурсійний вечір)

Зовсім скоро, 25 жовтня, у нас з вами, друзі, відбудеться перша в цьому сезоні "повітряна лекція" Мажаровської Тетяни!

Ми відкриваємо новий лекційно-екскурсійний рік, в століття так званої "Жовтневої революції" і "Лютневого перевороту" абсолютно особливою темою - темою палких пристрастей, гучних розлучень і світських скандалів, а саме темою "Червоні Імператриці Сексуальної Революції"!

Ми поринемо в історії палкого кохання та шаленої пристрасті трьох найголовніших жінок Жовтневої революції і дізнаємося, чим саме в результаті обернулися для країни їх серцеві захоплення, бурхливі пристрасті і гучні любовні перемоги.

Наші героїні - Надія Крупська, Інеса Арманд і Олександра Коллонтай - три красуні, три розумниці, три аферистки, три музи, три відчайдушні дівиці, три злих генія, три страдниці, три фатальні жінки, три закохані кішки - три червоні імператриці сексуальної революції.

Всі вони були народжені красунями, всі з пристойних родин, всі три отримали гідну освіту і виховання, і як по-різному розпорядилася ними Доля, як примхливо штовхнула їх назустріч один одному і як невблаганно збила їх життя в одній фатальний точці...

Кохання, ненависть, хвороби, оргії, брехня, ніжність, пристрасть, покинуті чоловіки і діти, зрада коханим, потворні скандали, самопожертви, безглузда і дуже дивна смерть, розбещеність, безпліддя, гучні зради, вічна гонитва за примарним "жіночим щастям" і крах всіх надій - ось що є доля цих трьох дивовижних жінок, яких життя поманило настільки різноманітним, а обдарувала настільки гірким і настільки сумнівним жеребом...

         "Жінки Революції", "Королеви Рад", "Червоні Імператриці", "Валькірії Революції" - як тільки не маркували цих вічних в'язнів радянської цензури та вихолощених стереотипів, але 25 жовтня вони нарешті розкажуть нам правду - всі свої найпотаємніші таємниці, найганебніші секрети і поділяться заповітними надіями своїх бунтівних сердець.

         Приходьте і пориньте з нами в бурхливі безодні і пристрасті самої першої сексуальної революції!

---------------------------

Мажаровська Тетяна - історик, мандрівник, публіцист, гід-екскурсовод з 20-річним стажем, автор і творець не маючих аналогів "повітряних лекцій" і власниця "Бюро незабутніх вояжів "Charmante Kiev".

 

Лекція проходить російською мовою у Музичній залі!
Кількість місць обмежена!
ВАРТІСТЬ КВИТКА- 200 грн.

Фотогалерея
Відеогалерея
Преса