Театр чудес

Мігель де Сервантес
(Інтермедія)

         “Театр чудес» - п’єса класика іспанської літератури Мігеля де Сервантеса Сааведри. У творі відбувається зіткнення колективної пам’яті та індивідуальних комплексів, породжених ситуацією незнання й неправди. Найважливіше у світі – не боятися розповісти правду про себе й почути правду від інших. Попри те, що п’єсу було написано кілька століть тому, вона має особливу актуальність сьогодні, коли людина ХХІ століття опиняється заручником медіасимулякрів і викривленого бачення дійсності, про яку формує враження на основі «чужих» думок. Але водночас це історія про час, у якому немає можливості розрізнити, де справжня реальність, а де вигадка, де правда, а де омана. Твір адресовано різним колам глядачів, будь-якого віку та настрою.

         Схожість людських натур, а також безсоромне і саркастичне відображення сильних і слабих її сторін робить «Театр чудес» універсальним твором. Саме така універсальність дозволяє адаптувати інтермедію до нинішнього світу.

         Постановка на нашій сцені іспанського класичного твору здійснена в новій інтерпретації, яка підсилює сучасність, яка є істотною рисою сатиричного театру Сервантеса.

         Ця вистава дозволяє наблизити дві культури - іспанську і українську, та підкреслити те, що нас об’єднує, а саме нашу людяність.
 

Режисер-постановник – Сергій Корнієнко 

Чірінос - Валері Дзен  

Чанфалья - Альберт Малік 

Беніто Репольо - Дмитро Плахотнік

Педро Капачо - Артем Старшов 

Губернатор - Назар Кошарський  

Хуан Кастрадо - Олександр Шоломицький

Тереса Репольо - Дана Брошкова

Хуана Кастада - Ольга Оноприюк 

Фуранжир - Іван Коваленко 
Коротун - Максим Бурлака

Танцюристки - Вероніка Бурхан, Вікторія Мицик, Аліна Кудренко, Ульяна Стебліненко

Музиканти - Олексій Бірук, Антоніо Квасадо

 

Вистава на одну дію, йде українською мовою.

Тривалість - 1 год.

 

Фотогалерея
Відеогалерея
Преса