Музика повертає до життя

У Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України представили виставу «Надзвичайна історія звичайної акторки», що є спільною роботою драматурга Юлії Максименко та компанії Migushyf. Компанія планує займатисятеатральними та кінопроектами, а цією виставою заявила про своє відкриття.

Вистава створена за п’єсою Юлії Максименко «Бог явився мені в образі Жовтого Зайця», що є автобіографічною розповіддю про життєві перипетії акторки. Виконавці вистави намагаються знайти відповідь на питання, що відбувається у житті актриси, коли все навколо неї починає грати не за сценарієм. У спектаклі розповідається про те, як «ламається» увесь її світ після зради коханого чоловіка; про те, як не просто відбудувати свій світ та повернути здатність відчувати всім серцем і дихати на повну; про випадкові і невипадкові зустрічі; про знаки, які даються нам небесами і допомагають знову повірити у кохання.

Кілька років тому вистава з'явилася в афіші Київської академічної майстерні театрального мистецтва «Сузір’я». Мікросцена цього театру (всього 30 місяць) налаштовувала акторів на відвертий діалог з глядачем. Цього разу перед виконавцями стояло складне завдання – виступати на одному з найбільших театральних майданчиків Києва. Проте, як свідчить реакція глядачів, їм вдалося впоратися з цим завданням. Легка і динамічна подача вистави навряд чи залишила байдужим когось із присутніх у залі. Кумедні ситуації і життєві діалоги змушували глядачі то сміятися, то плакати.

Юлія Максименко виконує у виставі роль Акторки. Даніїл Мережкін, який є директором вже згаданої кампанії Migushyf, майстерно створив образ романтичного піаніста-генія, чия музика повернула «розгублену і пригнічену» дівчину до життя. А Андрій Корженевський вразив глядачів своїми несподіваними перевтіленнями. Актор зіграв такі різні ролі: Чоловіка, менеджера Васю, Бомжа, Директора театру та Грузина.

Наразі творча група вистави «Надзвичайна історія звичайної акторки» готується до гастролей Україною. Хочеться побажати талановитим акторам теплого прийому в різних куточка нашої країни, а також будемо чекати нових цікавих проектів від компанії Migushyf.

Едуард Овчаренко

 

02/03/2017
Культура.CultUA.media